Nawodnienia

Promesa Budownictwo oferuje kompleksowe roboty drenażowe, które w naturalny sposób chronią budynek przed wilgocią i gromadzeniem się w nadmiarze wody gruntowej.

Woda w gruncie może stanowić poważne zagrożenie dla Twojego domu. Drenaż pozwala na zebranie i usunięcie wody gruntowej i opadowej występującej wokół Twojego domu.

Dzięki profesjonalnym i nowoczesnym technologiom pozbawimy Cię tego problemu. Zajmujemy się nawadnianiem jak również odprowadzaniem wody gruntowej.

Instalację drenażową układamy wokół domu bądź ewentualnie pod nim. Składa się ona z rur perforowanych, które układane są w obsypce filtracyjnej i studzienkach osadowych. Woda jest wówczas odprowadzana poza obszar chroniony. Rury drenarskie powinny leżeć z niewielkim spadkiem, aby woda mogła swobodnie spływać do studzienek. Obsypka żwirowa ułatwia przesączenie się wody z gruntu do rur.

Jeżeli jesteś zainteresowany bezpłatną wyceną skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 24 384 34 63 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Nasze realizacje:

IMAG0266more

Zobacz także: